BĄDŹ PEWNY SIEBIE NA KAŻDYM GRUNCIE

Obuwie GORE-TEX® SURROUND® utrzymuje Twoje stopy suche i przyjemnie chłodne z każdej strony.

Dowiedz się więcej

Nowy poziom komfortu

Poznaj produkty GORE-TEX® z technologią podszewki GORE® C- KNIT™

Dowiedz się więcej

Bez względu na pogodę. Żyj chwilą.

Produkty GORE-TEX® zapewniają długotrwałą i komfortową ochronę przed warunkami atmosferycznymi, od stóp do głów. Gwarantowane!

Dowiedz się więcej

Poznaj produkty z technologią GORE-TEX®

Co to jest technologia GORE-TEX®?

Odzież uszyta z tkaniny GORE-TEX® jest trwale wodoszczelna i wiatroszczelna, a w połączeniu z optymalną oddychalnością zwiększa ochronę i komfort użytkownika.

Dowiedz się więcej

Nasza obietnica

Tylko produkty GORE-TEX® posiadają gwarancję GUARANTEED TO KEEP YOU DRY®. Jeśli nie są Państwo w pełni zadowoleni z nieprzemakalności, wiatroszczelności lub oddychalności swojej odzieży GORE-TEX®, możemy ją naprawić, wymienić lub zwrócić Państwu równowartość ceny jej zakupu.

Odpowiedzialność

Tylko produkty GORE-TEX® są przyjazne dla środowiska i bezpieczne w użytkowaniu. Nasz dział Tkanin dąży do minimalizacji negatywnego oddziaływania na środowisko poprzez aktywne i odpowiedzialne podejścia do projektowania i wytwarzania produktów oraz obsługi urządzeń.

Pielęgnacja

Produkty GORE-TEX® są wytrzymałe i łatwe w pielęgnacji. Podstawowa pielęgnacja zapewnia doskonałą wydajność i przedłuża ich żywotność. Pamiętaj aby zawsze przestrzegać wskazówek producenta znajdujących się na metce.