Testowanie jakości

Jedną rzeczą jest dać gwarancję na swoje produkty. Zupełnie czym innym jest dać gwarancję na to, co robią inni. A to jest dokładnie to, co robimy.

Pracując ramię w ramię z naszymi licencjonowanymi producentami, testujemy każdy rodzaj produktu. Testom podlegają nie tylko produkty końcowe GORE-TEX, ale również tekstylia, izolacje, membrany i wyściółki, które muszą spełniać standardy wydajności. Materiały są sprawdzane w laboratoriach Gore, a prototypy są przechodzą również rygorystyczne testy w rzeczywistych warunkach.

Testy materiałów

Począwszy od materiału bazowego, wykonujemy serię testów laboratoryjnych, aby sprawdzić, że laminat spełnia nasze standardy oddychalności.

Testy systemowe

Opracowaliśmy serię testów laboratoryjnych, które powielają docelowe zastosowanie produktu.

Kontrolowane testy wydajności

Nie wszystko da się zmierzyć na wyświetlaczu. Zatrudniamy ludzi, którzy oceniają jakie nasze produkty są w dotyku, jak się je nosi i czy się sprawdzają w różnych miejscach i podczas różnego rodzaju aktywności.

Testy terenowe

Po zaliczeniu testów laboratoryjnych prototypy muszą przejść ostateczny test wydajności i komfortu w rzeczywistych warunkach. Wiele osób testuje ostateczne zastosowanie produktu zanim zostanie on zaakceptowany do sprzedaży.

Testy odzieży wierzchniej

Każdy rodzaj odzieży GORE-TEX jest poddawany rygorystycznym testom.

Testowanie obuwia

Każdy prototyp obuwia GORE-TEX musi przejść rygorystyczne testy w laboratoriach firmy Gore.

Testy rękawic

Wszystkie rodzaje rękawic GORE-TEX muszą spełniać wysokie standardy.

Nasza obietnica

Jeśli produkt ma metkę GORE-TEX to znaczy, że ma nasz certyfikat trwałej wodoszczelności, wiatroszczelności i oddychalności i posiada naszą gwarancję GUARANTEED TO KEEP YOU DRY®.

Dowiedz się więcej