Nasza obietnica

GORE-TEX

Jedną rzeczą jest dać gwarancję na swoje produkty. Zupełnie czym innym jest dać gwarancję na to, co robią inni. A to jest dokładnie to, co robimy. 

To nie są tylko produkty. To obietnica. Jeśli ty nie jesteś zadowolony z produktu GORE-TEX, my również nie jesteśmy. 

Gwarancja GORE-TEX GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™:

Jeśli nie są Państwo w pełni zadowoleni z nieprzemakalności, wiatroszczelności lub oddychalności swojej odzieży GORE-TEX, możemy ją naprawić, wymienić lub zwrócić Państwu równowartość ceny jej zakupu.

The GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™ Promise

 • Czym jest gwarancja widniejąca na produktach GORE-TEX - GUARANTEED TO KEEP YOU DRY®?

  To proste: Jeśli nie są Państwo w pełni zadowoleni z nieprzemakalności, wiatroszczelności lub oddychalności swojej odzieży GORE-TEX, możemy ją naprawić, wymienić lub zwrócić Państwu równowartość ceny jej zakupu. Bez względu na to, jakiej marki jest produkt, jeżeli posiada metkę GORE-TEX, możemy zapewnić, że jest trwale wodoszczelny, wiatroszczelny i oddychający, zgodnie z jego przeznaczeniem. Jedną z podstawowych zasad firmowych GORE jest uczciwość. Gwarancja, którą zapewniamy pozwala na zdroworozsądkowe rozwiązania skupiające się na wydajności produktu i budowaniu trwałych relacji z naszymi konsumentami.

 • Jak rozumieć obietnicę GUARANTEED TO KEEP YOU DRY®?

  To proste: Woda z zewnątrz nie przedostaje się do wewnątrz. Czy to zacinający deszczu, wilgotna ławka lub mokra trawa, na której zdarzy ci się usiąść, woda nie przemoczy tkaniny GORE-TEX. Dodatkowo tkanina oddycha, co pozwala wilgoci wydostać się na zewnątrz. Nas zespół bierze pod uwagę wszystkie czynniki powodujące zniszczenie i zużycie. Jeśli twój GORE-TEX jest odpowiednio pielęgnowany i korzystasz z niego zgodnie z przeznaczeniem, to możesz spodziewać się, że pozostanie wodoszczelny, wiatroszczelny i oddychający przez cały okres użytkowania.

   
 • Czy to gwarancja na całe życie?

  Nie: Gwarancja odnosi się do wodoodporności, oddychalności i wiatroszczelności przez cały okres użytkowania produktu.

   
 • Co oznacza termin: okres użytkowania produktu?

  Membrana nie traci swojej funkcjonalności jednak może ulec uszkodzeniu w trakcie użytkowania odzieży lub w trakcie używania niezgodnego z jej przeznaczeniem. Niektóre z naszych produktów mogą mieć wiele różnych zastosowań, podczas gdy inne są przeznaczone do określonych działań. To zależy wyłącznie od ciebie, w jaki sposób używasz naszych produktów: Brak odpowiedniej pielęgnacji może znacznie skrócić żywotność produktu, dlatego tak ważne jest aby regularnie czyścić odzież i zawsze postępować zgodnie z instrukcjami dotyczącym pielęgnacji. Sam musisz ocenić czy odzież, obuwie oraz rękawice są już znoszone, mają rozdarcia, uszkodzenia lub przetarcia i czy nadszedł już czas aby kupić nowe. Jeśli wyglądają na zużyte, to prawdopodobnie takie są. Jeśli nie masz pewności, zadzwoń lub wyślij do nas maila a my pomożemy ci ocenić.

 • Czy gwarancja GUARANTEED TO KEEP YOU DRY® obejmuje również uszkodzenia?

  Nie: Za uszkodzenia takie jak rozdarcia czy przedziurawienia odpowiedzialny jest użytkownik. Oderwane guziki, popsute suwaki czy inne wady związane z produkcją powinny być zgłoszone do punktu zakupu lub producenta danego elementu. W razie uszkodzeń prosimy o kontakt z jednym z naszych rekomendowanych centrów naprawy lub doradcą serwisowym konsumenta, który na pewno ci pomoże. Produkty GORE-TEX są twoją inwestycją w wodoszczelność, wiatroszczelność i komfort dlatego ważne jest, aby dbać o tę inwestycję.

 • Czy gwarancja GUARANTEED TO KEEP YOU DRY® obejmuje powłokę DWR?

  Nie: Do zasad pielęgnacji produktów należy również odnawianie powłoki DWR. Materiały wierzchnie GORE-TEX powlekane są cieniutką warstwą preparatu DWR, trwale odpychającego wilgoć polimeru, aplikowanego na zewnętrzną warstwę tkaniny. Preparat DWR powoduje, że krople deszczu spływają po powierzchni materiału zewnętrznego i nie wsiąkają. Preparat DWR nie działa w nieskończoność. Używanie odzieży, detergenty, środki przeciw owadom czy brud, skracają okres jego aktywności. Dobra wiadomość jest taka, że właściwości hydrofobowe odzieży GORE-TEX mogą być w łatwy sposób przywrócone.

 • Jaka jest wartość odzieży podlegającej gwarancji GUARANTEED TO KEEP YOU DRY®?

  Jeśli zainwestujesz w naszą odzież: Gore zobowiązuje się do uczciwości we wszystkich relacjach wewnątrz firmy oraz w relacjach z partnerami zewnętrznymi. To jedna z naszych podstawowych zasad. Choć decyzja o naprawie, wymianie lub zwrocie należy do Gore, uznamy kwotę równą cenie zapłaconej za produkt, potwierdzonej oryginalnym dowodem zakupu. Jeśli zakupiony produkt był przez ciebie używany, może nie podlegać gwarancji. Produkty wypożyczane na potrzeby grup również nie są objęte gwarancją. Uszkodzenie osobistych urządzeń elektronicznych lub innych rzeczy osobistych, spowodowane przedostaniem się wody do kieszeni lub przez suwak, nie jest objęte gwarancją GUARANTEED TO KEEP YOU DRY®.

   
 • Jak przebiega proces wymiany produktu?

  W niektórych przypadkach najszybszym i najprostszym sposobem wymiany może być kontakt z lokalnym sprzedawcą. Jeśli takie rozwiązanie ci nie odpowiada, pomożemy znaleźć inne. Jeśli okaże się, że najlepszym rozwiązaniem jest wymiana, doradca klienta GORE-TEX zaproponuje ci odpowiedni produkt. Pomożemy ci dokonać właściwego wyboru aby mieć pewność, że wymieniony produkt spełnia twoje oczekiwania. Postaramy się aby nowy produkt był produktem o tym samym lub podobnym zastosowaniu końcowym. Na życzenie, doradca może poszukać możliwości wymiany na produkt odpowiadający twoim wymaganiom, w zbliżonej cenie i podobnym przeznaczeniu. Masz również możliwość podjęcia samemu decyzji co do wyboru produktu, bazując na tych samych kryteriach.

   
 • Czy zwracane produkty są ponownie testowane?

  Tak: Wszystkie produkty GORE-TEX muszą spełniać surowe normy jakościowe zanim trafią do sprzedaży. Jeśli produkt wraca do nas, poddajmy go testom wykrywającym wady wodoszczelności, oddychalności i wiatroszczelności. Konsekwentnie monitorujemy wydajność produktu w zakresie innowacji i rozwoju. Zapewniamy naszym klientom jak najlepsze wykorzystanie produktów GORE-TEX, które posiadają.

Partnerstwo buduje się na zaufaniu.

Największe marki świata zaufały naszej technologii. Ty też możesz. Bez względu na to, jakiej marki jest produkt, jeżeli posiada technologię GORE-TEX, możemy zapewnić że jest trwale wodoszczelny, wiatroszczelny i oddychający, zgodnie z jego przeznaczeniem.

Zobacz wiecej marek

Quality Testing

Testy czasu i elementów

Pracując z naszymi partnerami, mamy pewność, że każdy produkt nadaje się do użytku i funkcjonuje zgodnie ze swoim przeznaczeniem. Testowane są nie tylko produkty końcowe, ale również wszystkie poszczególne elementy.

Zobacz wiecej marek