Sportowcy i ambasadorzy marki

Posiadamy długą tradycję sponsorowania profesjonalnych sportowców i wybranych projektów. Jeden z naszych pierwszych przedsięwzięć było zapewnienie produktów  GORE-TEX Reinholdowi Messnerowi, w latach siedemdziesiątych podczas jego wyprawy w Himalaje. Od tamtej pory  pomogliśmy wielu sportowcom oraz wsparliśmy setki projektów. Naszych sportowców szczególnie cenimy za wkład w testowanie prototypów odzieży i nowych materiałów w celu opracowania najlepszych z możliwych rozwiązań. 

Marka GORE-TEX wspiera następujących sportowców:

 

Athletes and brand ambassadors

 • Sigrid (@thisissigrid)

  Sigrid czerpie teraz taką samą przyjemność z występu na głównej scenie festiwalu muzycznego jak z przebywania w mieście. W twórczości tej utalentowanej piosenkarki i zwyciężczyni nagrody BBC Sound of Music w 2018 r.

 • Stefan Glowacz

  Od 30 lat wspina się i bierze udział w ekspedycjach pod hasłem „Uczciwie” i wciąż jest uważany za jednego z najlepszych wspinaczy na świecie. 

 • Greg Hill

  Greg Hill – „jeden z najsprawniejszych skialpinistów wszech czasów”. Pokonał łącznie ponad 600 000 metrów wysokości w ciągu 266 dni. Obecnie skupia się na ograniczaniu emisji dwutlenku węgla w codziennym życiu, jednak nie rezygnuje ze swojej pasji, jaką jest skialpinizm.

 • Tamara Lunger

  Podejście Tamary Lunger nigdy się nie zmienia: ma być lekko i szybko. Zawsze daje z siebie 120% niezależnie od tego, czym się zajmuje. 

 • Alex Megos

  Alex zaistniał w międzynarodowym środowisku wspinaczy w 2013 roku i od tego momentu nadal przekracza kolejne granice.

 • Daniel Jung

  Daniel to urodzony biegacz: nie ma trenera ani planu treningowego – po prostu robi to, co kocha.

Sponsoring

Sponsoring stanowi integralną część działalności naszej firmy. Doceniamy poświęcenie i zaangażowanie profesjonalnych sportowców oraz entuzjastów outdooru, którzy  codziennie rozpoczynają swoje wyjątkowe projekty na całym świecie. Jesteśmy dumni, że uczestniczymy w ich wysiłkach  za pośrednictwem produktów GORE-TEX oraz WINDSTOPPER® produkowanych przez naszych partnerów, które chronią ich i zapewniają komfort w sytuacjach, które tego wymagają.  

Nasza filozofia opiera się na sponsoringu zawodowych sportowców i wybranych wydarzeń międzynarodowych. Wspieramy projekty sportowców, którzy są ekspertami w wspinaczce górskiej, biegach górskich, jeździe na nartach i skitouringu. Dzięki naszej współpracy możemy pomóc w realizacji ich projektów, a nasi sportowcy cenią nas jako solidnego i zaufanego partnera.