TESTOWANE W ŻYCIU - Tryouts

Z UDZIAŁEM SIGRID

TESTOWANE PRZY TWORZENIU MUZYKI I NA ŚCIEŻKACH NATURY

Sigrid — piosenkarka, ambasadorka marki GORE-TEX i wielka fanka aktywności na świeżym powietrzu — dorastała w norweskim mieście Ålesund. „To moje ulubione miejsce na ziemi”, mówi artystka. Łatwo pojąć, dlaczego tak uważa, gdy patrzy się ze szczytów gór na fale oceanu rozbijające się z hukiem o fiordy lub podziwia secesyjne domy w centrum miasta.

Sigrid sprawdzała ubrania GORE-TEX w ramach testów „TESTOWANE W ŻYCIU” w studiach nagraniowych w swoim rodzinnym mieście, na górskich szlakach i w centrum Ålesund, gdzie spotykała się z przyjaciółmi i innymi artystami. Testowała m.in. stylową parkę Peak Performance na każdą pogodę oraz wodoszczelne i oddychające sneakersy Adidas w stylu lat 90-tych.

Na tej stronie dowiesz się, dlaczego wybrane przez Sigrid ubrania GORE-TEX okazały się idealnym rozwiązaniem, które pozwoliło jej na różne aktywności w przepięknych okolicach, niezależnie od pogody.

Jeśli praca w studio utkwi w martwym punkcie, wychodzimy na świeże powietrze. To najlepszy sposób, by odzyskać kreatywność. Wszędzie wokół miasto przenika się z dziką przyrodą, a te ubrania sprawdzają się świetnie i pozwalają łączyć te światy. To dla mnie ważne, aby znaleźć czas na odpoczynek, na ochłonięcie. Taki stan umysłu jest bardzo pomocny i po prostu zdrowy.

SIGRID

GORE-TEX brand ambassador

Śledź ją w mediach, aby być na bieżąco i popatrzeć na świat poprzez jej piosenki.
Instagram | YouTube | Facebook