La Sportiva

Men's NUCLEO GTX® SURROUND®

La Sportiva

Men's NUCLEO GTX® SURROUND®

Buty Nucleo z membraną GORE-TEX Surround stworzono z myślą o dynamicznych wycieczkach pieszych. To doskonałe połączenie innowacji i technologii — nubuku i poprzecznych komórek Nano-Cells™, które zapewniają doskonałą transpirację. Technologia GORE-TEX SURROUND™ zapewnia niespotykaną oddychalność. Oddychający materiał zastosowano w zarówno cholewce, jak i we wkładce (po raz pierwszy). Dzięki temu buty „oddychają” na całej powierzchni. Konstrukcja z technologią STB Control System™, mająca swoje korzenie w bieganiu po górach, zastosowana na środku podeszwy środkowej pozwala zapobiegać skręceniu. Dzięki temu obuwie jest dokładnie dopasowane i wygodne.

 

Produktfunktioner

  • W butach zastosowano skórzane cholewki i komórki Nano-Cells™, które eliminują wilgoć i dbają o wentylację.
  • Technologia Nano-Cells™ w połączeniu z innowacyjną membraną GORE-TEX SURROUND™ zapewnia niespotykaną oddychalność.
  • Oddychający materiał zastosowano zarówno w cholewce, jak i we wkładce, co gwarantuje pełną oddychalność.
  • STB Control System™: cholewka owija podeszwę środkową w części środkowej, co zapobiega skręceniom, oraz gwarantuje wygodę i dokładne dopasowanie.
  • Podeszwa Vibram z technologią Impact Brake System jest inspirowana produktami alpinistycznymi.

Core Benefits

KONSTRUKCJA 360°

ODDYCHALNOŚĆ

Wodoszczelność

DODATKOWA TECHNOLOGIA

OBUWIE GORE-TEX Z TECHNOLOGIĄ STRETCH

Niektóre buty GORE-TEX mają unikatową konstrukcję łączącą rozciągliwy laminat, tekstylne podszewki i szwy. Dzięki temu Twoje stopy są w pełni chronione przed złą pogodą, a podbicie buta nie marszczy się. Ta technologia sprawia, że but rozciąga się i wraca do pierwotnego kształtu. W takim obuwiu zajdziesz dalej.