La Sportiva

Men's STREAM GTX® SURROUND®

La Sportiva

Men's STREAM GTX® SURROUND®

Stream jest butem do kostki nowej generacji przeznaczonym do szybkich wędrówek. Wykorzystuje rozwiązania będące częścią obowiązkowych rozwiązań La Sportiva do zastosowań w górach, łącząc technologie i koncepcje z kategorii Mountain Running i Mountain w celu stworzenia uniwersalnych, wodoodpornych i butów oddychających na całej powierzchni dzięki nowej technologii GORE-TEX SURROUND®. Ekskluzywna membrana gwarantuje oddychalność 360 stopni dookoła stopy dzięki większej powierzchni oddychającej, na którą składa się cholewka, wkładka i podeszwa środkowa z pianki EVA z podeszwą z TPU z bocznymi otworami wentylacyjnymi.

 

Produktfunktioner

  • Nowa generacja GORE-TEX SURROUND®: ekskluzywna technologia, która umożliwia 360-stopniową oddychalność dzięki zwiększeniu powierzchni która oddycha. Obejmuje cholewkę, wkładkę i podeszwę z bocznymi otworami wentylacyjnymi.
  • Cholewki z konstrukcją Nano-Cells 2.0™, zapewniającymi doskonałą oddychalność komórkami, które działają wspólnie z membraną GORE-TEX SURROUND®, zapewniając niespotykany poziom oddychalności.
  • Stability control System™ (SBT): system kontroli stabilności, który integruje otwory wentylacyjne GORE-TEX SURROUND®.
  • Vibram XS Trek zapewnia doskonałą przyczepność w każdym terenie
  • GORE-TEX SURROUND™ nowej generacji
  • Podeszwa środkowa z pianki EVA i boki z TPU z kanałami napowietrzającymi GORE-TEX SURROUND®
  • Siatka ochronna z nylonu mono zapobiega przedostawaniu się kamieni i innych zanieczyszczeń do otworów wentylacyjnych.

Core Benefits

KONSTRUKCJA 360°

ODDYCHALNOŚĆ

Wodoszczelność

DODATKOWA TECHNOLOGIA

OBUWIE GORE-TEX Z TECHNOLOGIĄ STRETCH

Niektóre buty GORE-TEX mają unikatową konstrukcję łączącą rozciągliwy laminat, tekstylne podszewki i szwy. Dzięki temu Twoje stopy są w pełni chronione przed złą pogodą, a podbicie buta nie marszczy się. Ta technologia sprawia, że but rozciąga się i wraca do pierwotnego kształtu. W takim obuwiu zajdziesz dalej.