Great Place to Work®

Terri Kelly

Gore is among the World’s Best Multinational Workplaces, according to the ranking of the Great Place to Work® Institute. We have received "Best Workplace" recognition for many years, in many regions of the world.

"Jesteśmy w Gore bardzo dumni z naszej kultury pracy i uznajemy istotną rolę jaką odgrywa ona w napędzaniu sukcesu w biznesie. Tworząc środowisko, w którym ludzie czują się zmotywowani, zaangażowani i traktują pracę jako swoją pasję, jesteśmy w stanie lepiej wykorzystać nasz potencjał i tworzyć innowacyjne produkty, które naprawdę mogą zmienić coś w świecie ".

Terri Kelly, CEO of W. L. Gore & Associates

Logo

Od wielu lat Gore otrzymuje międzynarodową nagrodę "Najlepsze miejsce pracy" przyznawaną w konkursie Great Place to Work®.

• W 2014 roku firma Gore zajęła 4 miejsce na liście World’s Best Multinational Workplaces ogłoszonej przez organizację Great Place to Work®.

• W 2014 r Gore uplasowała się wśród 5 najlepszych firm w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Włoszech, Szwecji i Hiszpanii

• W 2014 roku Gore Niemcy otrzymała również nagrodę specjalną Skills Development

• W 2013 roku Gore Chiny po raz pierwszy wzięła udział w plebiscycie Greater China Best Workplace i została uznana za jednego z dwunastu "Najlepszych Pracodawców".

• W 2013 roku Gore uplasowała się na 5. miejscu w rankingu najlepszych miejsc do pracy w Europie, ogłoszonym przez Instytut Great Place to work®

• amerykański magazyn Fortune po raz siedemnasty przyznał Gore miano jednego ze "100 Najlepszych Pracodawców" w USA

• magazynu Fast Company przyznał Gore miano jednej z "50 najbardziej innowacyjnych firm na świecie"

Great Place to Work®

Great Place to Work®, z siedzibą w San Francisco, jest globalną organizacją zajmującą się badaniami, doradztwem i szkoleniami dla firm, pomagającą przedsiębiorstwom w tworzeniu i utrzymywaniu miejsc pracy poprzez rozwój wysokiej kultury pracy. Great Place to Work obsługuje firmy, organizacje non-profit i agencje rządowe w 51 krajach.

Watch Terri Kelly's keynote at the 2014 Great Place To Work Conference

Lista World’s Best Multinational Workplaces:

ranking 25 najlepszych globalnych przedsiębiorstw tworzony corocznie przez Great Place to Work Przedsiębiorstwa zakwalifikowane do plebiscytu muszą zostać wybrane z co najmniej pięciu krajowych list Great Place to Work®, muszą zatrudniać co najmniej 5000 pracowników na całym świecie i posiadać co najmniej 40 procent globalnej siły roboczej spoza kraju danej firmy.

Discover other responsibility topics

Kodeks postępowania Gore

Budując kulturę Gore, która ujednolica specyficzne dla branży wymagania, stworzyliśmy „Gore Fabrics Guidelines on Social Responsibility”, czyli własny przewodnik z wytycznymi dotyczącymi odpowiedzialności społecznej.

Odpowiedzialność socjalna

Od każdej osoby związanej z Gore oczekujemy rzetelności w relacjach z dostawcami, klientami a także innymi współpracownikami Gore.

Odpowiedzialność za środowisko naturalne

Jesteśmy zaangażowani w ciągłą poprawę oddziaływania na środowisko przez aktywne i odpowiedzialne podejście w całym naszym łańcuchu wartości.n.