Gwarancja i zwroty

NASZA GWARANCJA GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™

Bez względu na to, która z naszych partnerskich marek wyprodukowała dany produkt, gwarancja GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™ GORE-TEX oznacza, że pozostanie on trwale wodoszczelny, wiatroszczelny i oddychający przez czas jego użytkowania zgodnie z przeznaczeniem.

Jeśli nabywca nie jest w pełni zadowolony z nieprzemakalności, wiatroszczelności lub oddychalności produktu, możemy go naprawić, wymienić lub zwrócić równowartość ceny zakupu.

Gwarancja obejmuje nowe produkty, aż do momentu ich zużycia. Decyzja o naprawie, zastąpieniu, zwrocie lub odrzuceniu jest podejmowana przez W. L. Gore & Associates na podstawie badania stanu i funkcjonalności produktu w momencie zwrotu. Wada musi być związana z wodoodpornością, wiatroszczelnością lub oddychalnością. Zwracane produkty powinny być wolne od innych uszkodzeń i w pełni funkcjonalne. W niektórych przypadkach potrzebny będzie dowód zakupu produktu.

Jesteśmy dumni z tej obietnicy i cieszymy się, że od lat pozwala nam ona towarzyszyć naszym klientom w ich aktywnym życiu oraz zapewniać im komfort i ochronę.

To oczywiste, że każda gwarancja ma pewne ograniczenia. W razie wątpliwości warto zapoznać się z poniższą listą.

CHCESZ ZWRÓCIĆ PRODUKT?

Jeśli uważasz, że z zakupionym produktem wiąże się jakiś problem, istnieje szansa, że został on już rozwiązany w sekcji FAQ. Zajrzyj tam i poszukaj informacji, których potrzebujesz.

Zwrócone mogą być jedynie produkty GORE-TEX z gwarancją GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™.

W przypadku zwrotu produktów objętych naszą gwarancją najpierw skontaktuj się z nami, by omówić dany przypadek oraz, jeśli będzie to potrzebne, otrzymać numer upoważnienia do zwrotu.

FAQ