NAPRAWA

Jeśli to czytasz, na pewno zdarzyło Ci się sprawdzić, ile zniesie twój GORE-TEX. To dobrze — właśnie do tego są przeznaczone nasze produkty.

Jeśli produkt jest uszkodzony, możesz go naprawić w autoryzowanym centrum napraw Gore lub u producenta. Dzięki temu Twoje produkty znowu będą doskonale działać i zachowasz naszą gwarancję GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™. Więcej informacji o naszej gwarancji można znaleźć tutaj.

ZESTAWY NAPRAWCZY

Potrzebujesz tymczasowego rozwiązania na swoje wyprawy, dopóki trwała naprawa nie jest możliwa? Nasz łatwy w użyciu zestaw naprawczy Fabric Repair Kits pozwoli ci błyskawicznie naprawić odzież, która zachowa wodoszczelność – nawet wtedy, gdy jesteś w terenie.*

 

  • Każdy zestaw naprawczy zawiera dwie dociskowe łatki o standardowych kształtach, które nie wymagają przycinania.
  • Użyj zestawu naprawczego przeznaczonego do odpowiedniego rodzaju tkaniny i postępuj zgodnie z instrukcjami.
  • Jeśli naprawiasz uszkodzenie w terenie, po powrocie do domu przeprasuj je żelazkiem, aby klej mocniej i trwalej związał.
  • Łatki są rozwiązaniem tymczasowym, nie są zalecane do długotrwałych napraw. W celu profesjonalnej naprawy udaj się do autoryzowanego przez Gore lub firmę produkcyjną punktu napraw.

*W przypadku uszkodzonej odzieży GORE-TEX wykorzystującej technologię SHAKEDRY™, konieczna jest stała naprawa w autoryzowanym przez Gore lub markę produkcyjną punkcie napraw, aby zachować wszystkie cechy produktu i utrzymać gwarancję GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™. Nie należy stosować zestawów naprawczych GORE-TEX do tkanin Fabric Repair Kits.

CENTRUM NAPRAW

Produkt GORE-TEX wymaga poważniejszej naprawy? Skontaktuj się z autoryzowanym punktem napraw.

Polska

SEAMFACTORY SP. Z O.O.
Ul. Matejki 14
41-700, RUDA ŚLĄSKA
Osoba kontaktowa: Iwona Warda
E-Mail: [email protected]
Tel: +48 533 339 866
Web: www.seamfactory.pl