KOMFORT W KAŻDEJ SYTUACJI

GORE-TEX INFINIUM™ SERIA PRODUKTÓW

CHCESZ KOMFORTU I OCHRONY, ALE NIE POTRZEBUJESZ WODOSZCZELNOŚCI?
Lekkie kurtki skutecznie chroniące przed wiatrem. Dopasowane, ciepłe rękawiczki, których nie chce się zdejmować. Buty z ultracienkim ociepleniem. Nasze zaawansowane technologie zapewniają wysoki poziom komfortu i ochrony, gdy wodoszczelność nie jest najważniejsza – od intensywnych pieszych wycieczek po dłuższe dojazdy do pracy rowerem. Dlatego teraz możesz robić więcej i rzadziej rezygnować z uroków życia.

Od dziesięcioleci miliony ludzi ufają zaawansowanej wodoszczelnej ochronie z oryginalnej linii GORE-TEX. Teraz, dzięki nowej linii produktów GORE-TEX INFINIUM™ oferujemy komfort i ochronę przed pogodą w suchsze dni.

Read More Read Less

Potrzebujesz ochrony przed deszczem lub śniegiem? Polecamy naszą drugą linię produktów.

Nie potrzebujesz wodoszczelności? Jesteś w dobrym miejscu.

KTÓREJ TECHNOLOGII POTRZEBUJESZ?

POZNAJ WŁAŚCIWOŚCI I ZALETY TEJ LINII

Wiatr potrafi bardzo szybko wychłodzić organizm i spowodować dyskomfort. Nasza wiatroszczelna technologia całkowicie blokuje wiatr.

Miliardy porów w ochronnej membranie odprowadzają parujący pot, dzięki czemu czujesz się komfortowo nawet w ciągłym ruchu.

Kurtki oferujące unikalną impregnację wyposażone są od zewnątrz w membranę GORE®, dzięki czemu lekki deszcz skrapla się na powierzchni, a następnie z niej spływa.

Wybrane kurtki z serii GORE-TEX INFINIUM™ są ocieplane, dzięki czemu możesz dłużej pozostać w terenie i cieszyć się każdą chwilą.

Obuwie GORE-TEX INFINIUM™ THERMIUM™ zapewnia całym stopom komfort termiczny na dużo dłużej niż buty nieocieplane.

Rękawiczki GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER® doskonale odprowadzają wilgoć i oferują wysoką oddychalność.

Elastyczne rękawiczki GORE-TEX INFINIUM™ mają idealnie dopasowany do dłoni krój 3D, dzięki czemu są niezwykle komfortowe.

Łączymy różne technologie, aby zapewnić użytkownikom zestawienie właściwości i zalet do każdego typu aktywności i pogody.
CZY WIESZ, DLACZEGO OFERUJEMY TERAZ DWIE LINIE ZAAWANSOWANYCH PRODUKTÓW?

Wiemy, że niezależnie od warunków i rodzaju aktywności oczekujesz komfortu i ochrony przed pogodą. Dlatego oferujemy jedną linię produktów na mokre, deszczowe dni oraz drugą, która sprawdzi się w suchszych warunkach.

Teraz możesz zadbać o komfort i ochronę każdego dnia i podczas każdej przygody.

KIM JESTEŚMY
Jesteśmy marką komponentu, a to oznacza, że współpracujemy bezpośrednio z producentami odzieży i obuwia, aby tworzyć wysokiej klasy produkty na bazie naszych technologii. Wśród naszych partnerów są czołowe światowe marki outdoorowe, sportowe i lifestyle'owe. Darzą nas zaufaniem, bo wiedzą, że nasze technologie i standardy testowania rozwiązańnie mają sobie równych. Oto niektóre z nich…

POTRZEBUJESZ OCHRONY PRZED DESZCZEM?

Zapoznaj się z naszą oryginalną linią produktów GORE-TEX, które oferują pełną wodoszczelność i najwyższą funkcjonalność.