KOMFORT W KAŻDEJ SYTUACJI

GORE-TEX INFINIUM™ SERIA PRODUKTÓW

Twoi przyjaciele wszystko zaplanowali: obiad w centrum miasta, a następnie wypad nad jezioro na wieczorną przejażdżkę rowerową. Prognoza pogody: słonecznie i wilgotno w mieście, wiatr i lekkie opady deszczu nad wodą. Wybierzesz się?

Produkty z serii GORE-TEX INFINIUM™ zostały tak zaprojektowane, aby wspierać każdy moment w Twoim aktywnym życiu. Nasze innowacyjne technologie, stworzone z myślą o tym, aby komfort i osiągi były ważniejsze niż wodoszczelność, gwarantują dodatkowe możliwości. Ubrania są wszechstronne, funkcjonalne i świetnie wyglądają – teraz możesz robić jeszcze więcej, częściej odpowiadać „tak” i w pełni wykorzystać każdy dzień.

NOWE PRODUKTY. WIĘCEJ KORZYŚCI.

Technologie GORE-TEX INFINIUM™ mają wiele różnorodnych zalet i oferują wsparcie, którego potrzebujesz, aby pozostać w ruchu. Zastosowano je w wodoodpornych i lekkich kurtkach, cienkich i stylowych butach, które zapewnią ciepło Twoim stopom, oraz w dopasowanych do dłoni rękawicach ułatwiających korzystanie ze smartfona. Nasze produkty zaprojektowano tak, aby gwarantowały komfort na najwyższym poziomie w każdej sytuacji.

TAJEMNICA KOMFORTU

Tajemnica komfortu kryje się w innowacjach, które wprowadzamy od wielu lat. Badamy, jak zachowuje się ciało w różnych warunkach i w trakcie różnych aktywności, dzięki czemu produkty wykorzystujące stworzone przez nas technologie coraz częściej oferują wyższy komfort i są wygodniejsze w użyciu. Nasze technologie zostały tak zaprojektowane, aby wspierać Cię w każdym miejscu i w każdych warunkach, niezależnie od tego, czy spacerujesz po miejskim parku w upalny dzień, siedzisz w klimatyzowanym biurze, czy wspinasz się na szlaku w deszczowy i wietrzny wiosenny weekend.

TECHNOLOGIE PRODUKTÓW GORE-TEX INFINIUM™

Odzież GORE-TEX INFINIUM™

Do miasta i na wyprawę.

Technologia GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER®

Całkowita wiatroszczelność. Maksymalna oddychalność.

Obuwie GORE-TEX INFINIUM™ THERMIUM™

Ciepło i styl.

Rękawice GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER®

Pełna wiatroszczelność. Maksymalna oddychalność.

Rękawice stretchowe GORE-TEX INFINIUM™

Nie trzeba ich zdejmować.