CO ZYSKUJESZ
NIE MUSISZ ZDEJMOWAĆ.

STRETCH

Wyjątkowy, miękki i delikatny materiał jest przyjemny w dotyku. Konstrukcja 3D sprawia, że rękawice świetnie przylegają do dłoni i palców. Nie będzie Ci się chciało ich zdejmować.

WRAŻLIWOŚĆ NA DOTYK

Zapięcie suwaka. Wysłanie wiadomości przez telefon. Skorzystanie z bankomatu. Codzienne czynności bywają trudne do wykonania, gdy na dłoniach tkwią rękawice. Rękawice stretchowe GORE-TEX INFINIUM™ są niewielkie i ściśle przylegają do dłoni, dzięki czemu nie trzeba ich zdejmować i można robić więcej.

DOPASOWANA FORMA

Kształt rękawic jest dopasowany do ludzkiej dłoni. Brzmi to jak banał. Większość rękawic nie ma jednak dobrego kształtu ani nie jest dobrze dopasowana. Rękawice stretchowe GORE-TEX INFINIUM™ są doskonale dopasowane, więc świetnie się noszą i zapewniają pełną sprawność dłoni.

PEŁNA WIATROSZCZELNOŚĆ

Nasze standardy ochrony przed wiatrem są najwyższe w swojej klasie. Ciągle je testujemy i testujemy, i znowu testujemy. Możesz mieć pewność, że rękawice powstrzymają wiatr, który mógłby oziębić ręce, a dłonie będą ciepłe i chronione przez długi czas.

WYSOKA ODDYCHALNOŚĆ

Bez spoconych dłoni. Doskonałe dopasowanie i wyjątkowa oddychalność naszych rękawic oznacza, że ręce są suche i chronione w wielu warunkach pogodowych, nawet gdy biegasz lub jeździsz na rowerze."

Rękawice stretchowe GORE-TEX INFINIUM™

Zakładasz na drogę do domu. Ściągasz, korzystając z telefonu. Ubierasz je, aby pobiegać. Zdejmujesz, aby zawiązać buty. Niektóre rękawice nas spowalniają. Rękawice GORE-TEX INFINIUM™ STRETCH powstały, by nie trzeba było ich ściągać. Konstrukcja 3D i pojedynczy szew umożliwiają wyjątkowo dobre dopasowanie. Rękawice te są trwale wiatroszczelne i oddychające. Przygotowują Cię do tego, by zrobić więcej.