CO ZYSKUJESZ
DO MIASTA I NA SZLAK

POWIERZCHNIA HYDROFOBOWA

Powierzchnia hydrofobowa chroni przed lekkim deszczem i śniegiem. To znaczy, że woda spływa po powierzchni, a Twoja kurtka pozostaje lekka. Jest też miękka w dotyku i zachowuje swój unikalny wygląd nawet po wielokrotnym użyciu.

WODOODPORNOŚĆ

Gotowa na niespodziewany deszcz zewnętrzna powierzchnia kurtki chroni przed wodą. Woda tworzy na powierzchni krople i z niej spływa. Zapewnia to komfort i minimalizuje chłód wiatru.

PEŁNA WIATROSZCZELNOŚĆ

Odzież GORE-TEX INFINIUM™ blokuje lekkie i silne wiatry oraz duże wichury. Zapewnia jednak doskonałą oddychalność. Dlatego czujesz się komfortowo niezależnie od tego, co Cię czeka.

DOSKONAŁA ODDYCHALNOŚĆ

Zbyt duża wilgotność przy skórze może powodować nieprzyjemne uczucie lepkości. Oddychająca kurtka utrzymuje mikroklimat Twojego ciała w równowadze.

Odzież GORE-TEX INFINIUM™ z powierzchnią hydrofobową

Kurtki o wyjątkowym wyglądzie dzięki przełomowej innowacji. Membrana GORE-TEX użyta jako powierzchnia zewnętrzna zapewnia przewiewność i zaawansowaną ochronę przed lekkim deszczem i śniegiem. Są one też wiatroszczelne, lekkie i miękkie w dotyku, by zapewnić komfort w różnych warunkach.

Wybierz kurtkę z miękką podszewką do codziennego użytku w różnych sytuacjach. Lub kurtkę z ociepleniem dłużej utrzymującą ciepło.