Technologia GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER®

CO ZYSKUJESZ
PEŁNA WIATROSZCZELNOŚĆ. MAKSYMALNA ODDYCHALNOŚĆ.

LEKKOŚĆ

Odzież GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER® to połączenie ultracienkiej warstwy ochronnej membrany GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER® i lekkiej tkaniny. Zapewnia ono innowacyjne, komfortowe ubrania, które sprawdzą się wszędzie.

WODOODPORNOŚĆ

Nie pozwól opadom popsuć Ci dnia. Na tych wodoodpornych kurtkach możesz polegać — w razie potrzeby zapewnią Ci komfort i ochronę.

DOSKONAŁA ODDYCHALNOŚĆ

Miliardy porów w membranie GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER® są wystarczające duże, by odparować pot. Twój mikroklimat jest zrównoważony nawet przy intensywnej aktywności.

PEŁNA WIATROSZCZELNOŚĆ

Nie „trochę wiatroszczelne”. Nie „raczej wiatroodporne”. Zupełnie wiatroszczelne: nie ma o co się martwić. Kiedy zawieje lodowaty wiatr, a Ty jesteś daleko od domu, to właśnie tej odzieży możesz zaufać.

Odzież GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER®

Czasami chcesz zostać dłużej. Nie odwracać się tyłem do jeziora i wracać do domu. Przejść się jeszcze kawałek. Każda kurtka GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER® jest trwale wiatroszczelna, wodoodporna i wysoce oddychająca. Ta kombinacja ochrony i oddychalności oferuje Ci niezbędny komfort w postaci kurtki, która prezentuje się świetnie niezależnie od warunków czy sytuacji.