CO ZYSKUJESZ
Pełna wiatroszczelność. Maksymalna oddychalność

WODOODPORNOŚĆ

Przelotny deszcz i mroźny wiatr mogą sprawić, że zdrętwieją Ci ręce, gdy wieczorem spacerujesz lub biegasz. Chronimy Cię dzięki naszej technologii, bo wiemy, że suche ręce dłużej pozostaną ciepłe i zapewnią większy komfort.

PEŁNA WIATROSZCZELNOŚĆ

Właśnie tak! Mamy wyższe niż inni standardy, bo wiemy, że ręce mogą zmarznąć nawet przy lekkim wietrze. Nawet pędząc w dół zbocza zimą możesz swobodnie poruszać palcami i będzie Ci wygodnie.

WYSOKA ODDYCHALNOŚĆ

Nasza technologia powstała, by zapewnić najlepszą oddychalność. Membrany ochronne w rękawicach zawierają miliardy porów wystarczająco dużych, by przepuścić pot. Niezależnie od tego, czy biegasz pięć razy w tygodniu, czy bawisz się z rodziną pięć godzin w parku.
Rękawice GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER®

Piętnasta minuta dwugodzinnej trasy rowerowej po górach. Wzmaga się boczny wiatr. Musisz mieć ciepłe i swobodne palce, by bezpiecznie utrzymać kierownicę i hamulce. Rękawice GORE-TEX INFINIUM™ WINDSTOPPER® powstały, by blokować wiatr i zapewnić dopasowanie do palców. Są oddychające i nie przepuszczają wody. Jeśli zjeżdżasz z góry na rowerze lub biegasz po mieście, załatwiając sprawy przed wyjazdem na wakacje, rękawice zapewnią Ci poczucie ciepła i wygody na dłużej.