Odpowiedzialność

Nasze produkty są przyjazne dla środowiska i bezpieczne w noszeniu

Dla działu Tkanin Gore odpowiedzialność za działania jest naturalną konsekwencją kultury marki Gore. Szanujemy środowisko i naszych współpracowników oraz partnerów.

Bycie uczciwym i odpowiedzialnym wobec środowiska naturalnego, jednocześnie oferując produkty, które zapewniają najlepszą ochronę w swojej klasie, to sedno naszej kultury. To dziedzictwo naszych założyciele, Billa i Vieve Gore, i z dumą kontynuujemy tę tradycję.

Bernhard Kiehl

Program zrównoważonego rozwoju Działu Tkanin W. L. Gore & Associates

Odpowiedzialność biznesu

Działając w sposób odpowiedzialny i transparentny - Dział Tkaniny Gore z dumą corocznie informuje klientów, sprzedawców, konsumentów i innych zainteresowanych na temat projektów środowiskowych i społecznych, które prowadzimy na całym świecie.

 

Gore Fabrics Responsibility Update 2019 (pdf)

Gore Fabrics Responsibility Update 2018 (pdf)

Gore Fabrics Responsibility Update 2017 (pdf)

Gore Fabrics Responsibility Update 2016 (pdf)

Gore Fabrics Responsibility Update 2015 (pdf)

Gore Fabrics Responsibility Update 2014 (pdf)

Odpowiedzialność za środowisko naturalne

Jesteśmy zaangażowani w ciągłą poprawę oddziaływania na środowisko przez aktywne i odpowiedzialne podejście w całym naszym łańcuchu wartości.n.

Odpowiedzialność socjalna

Od każdej osoby związanej z Gore oczekujemy rzetelności w relacjach z dostawcami, klientami a także innymi współpracownikami Gore.

Fluorochemikalia (PFC)

Fluorochemikalia posiadają szeroki zakres parametrów fizycznych i wyjątkowych właściwości. Wiele z nich używanych jest w zastosowaniach przemysłowych i spożywczych, wliczając dobra konsumpcyjne.