OCHRONA PRZED PRZEMOCZENIEM

ORYGINALNE PRODUKTY GORE-TEX

Zaczynasz wędrówkę w słońcu prześwitującym przez drzewa. Godzinę później nagle zaczyna padać deszcz. Ścieżka staje się mokra i brudna. Ciężkie krople uderzają o kurtkę.

Oryginalne produkty GORE-TEX z gwarancją GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™ zostały stworzone właśnie do tego — aby zapewnić najlepszą w swojej klasie wodoszczelność, na której można polegać. Niezależnie od tego, czy ulewa złapie Cię w centrum miasta, czy na górskim szlaku, możesz korzystać z innowacyjnej wodoszczelności, wiatroszczelności i wyjątkowej oddychalności.

NAJWAŻNIEJSZE ZALETY
KAŻDEGO PRODUKTU

WODOSZCZELNOŚĆ

Mokre ubranie jest niewygodne i sprawia, że ciało traci ciepło. Nasze innowacyjne produkty zapewniają trwałą ochronę przed wodą, na której możesz polegać.

WIATROSZCZELNOŚĆ

Zimny wiatr wywiewa ciepłe powietrze znajdujące się pomiędzy skórą a ubraniem. Wszystkie nasze produkty z gwarancją GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™ zabezpieczają przed wiatrem, aby zapewnić Ci pełną ochronę.

ODDYCHALNOŚĆ

Kiedy się poruszasz, ciało się poci, niezależnie od tego, jaka jest temperatura otoczenia. W naszych produktach para wodna jest wyprowadzana na zewnątrz. Niezależnie od tego, co robisz, możesz iść dalej.

JAK TO DZIAŁA

Nasze produkty zostały starannie przetestowane, aby zapewniać niezawodną ochronę nawet w trudnych warunkach. Podstawą naszej technologii jest membrana GORE-TEX. Znajdują się w niej otwory — mniejsze od kropli wody, lecz większe od cząsteczki pary wodnej. Deszcz i śnieg nie mogą przedostać się do środka, ale pot jest wyprowadzany na zewnątrz. W każdej sytuacji możesz mieć pewność, że oryginalne produkty GORE-TEX zagwarantują Ci suchość.

GWARANCJA GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™

Nasza wyjątkowa gwarancja dla klienta oznacza, że możesz polegać na oryginalnych produktach GORE-TEX przez cały okres ich przydatności do użycia. Jeśli nabywca nie jest w pełni zadowolony z nieprzemakalności, wiatroszczelności lub oddychalności produktu, możemy go naprawić lub wymienić albo zwrócić równowartość ceny zakupu. Dowiedź się więcej o naszej gwarancji GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™ <link to full guarantee>.

Odzież GORE-TEX

Wysoka uniwersalność.

Odzież GORE-TEX PRO

Zapanuj nad warunkami.

Odzież GORE-TEX z technologią PACLITE® PLUS

Doskonałe zabezpieczenie.

Odzież GORE-TEX z technologią PACLITE®

Ochrona na każdy dzień.

Odzież GORE-TEX Active z technologią SHAKEDRY™

Stworzona, by jeszcze przyśpieszyć.

Odzież GORE-TEX ACTIVE

Szybkość. Intensywność.

Obuwie GORE-TEX

Nasze innowacyjne technologie. Twój pęd do przygody.

Obuwie GORE-TEX SURROUND®

Oddychalność dookoła stopy.

Obuwie GORE-TEX Invisible Fit

Dopasowane buty do biegania.

Rękawice GORE-TEX

Rękawice na każdą przygodę.