CO ZYSKUJESZ
SZYBKOŚĆ. INTENSYWNOŚĆ

DOSKONAŁA ODDYCHALNOŚĆ

Stój — idź. Stój — idź. Stój — biegnij. Taki jest rytm szybkiej, jednodniowej aktywności. Odzież GORE-TEX Active jest oddychająca, więc pozwala odparować pot, zapewniając poczucie suchości i komfortu.

LEKKOŚĆ

Próbujesz pobić rekord? Czy po prostu wolisz nosić mniejszy, lżejszy plecak? To jedne z najlżejszych 3-warstwowych kurtek, więc możesz polegać na nich w każdej sytuacji i pozbyć się ograniczeń.

TRWAŁA WODOSZCZELNOŚĆ

Twoja kurtka podlega naszej gwarancji GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™ przez cały okres używania. Dzięki naszym najlepszym testom nawet intensywny deszcz ani śnieg nie ma szans.

PEŁNA WIATROSZCZELNOŚĆ

Podczas zjeżdżania z góry zimny wiatr może szybko obniżyć temperaturę ciała. Membrana GORE-TEX blokuje wiatr, dając poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Odzież GORE-TEX Active

Nieważne, czy planujesz wjechać na górę, czy zdobyć trzy szczyty przed zmrokiem — potrzebujesz kurtki z doskonałą oddychalnością. Odzież GORE-TEX Active jest stworzona do intensywnej aerobowej jednodniowej aktywności, nawet przy złej pogodzie.

Jest lekka, miękka i zapewnia poczucie komfortu w kontakcie z materiałem. Jest też wyjątkowo oddychająca, łatwa do spakowania i lekka, a każda kurtka ma gwarancję wodoszczelności i wiatroszczelności.

DODATKOWA TECHNOLOGIA

TECHNOLOGIA GORE-TEX STRETCH

W części ubrań GORE-TEX Active zastosowano technologię GORE-TEX stretch. Nieważne, czy wjeżdżasz na rowerze po stromym zboczu, czy biegniesz rano do pracy, potrzebujesz wygodnej kurtki, która nie ogranicza Twoich ruchów.

Rozciągliwe materiały użyte w kluczowych miejscach zapewniają wygodę i dopasowanie odzieży GORE-TEX Active z technologią stretch.