CO ZYSKUJESZ

Ekstremalna oddychalność Lekkość. Szybko, wysoko — bez przerw.

Odzież GORE-TEX Active oferuje znakomitą oddychalność: doskonale odprowadza pot, dzięki czemu czujesz się komfortowo.

To jedne z naszych najlżejszych produktów, więc możesz mieć pewność, że nie będą Cię spowalniać.

Produkty z tej serii są trwale wodoszczelne i objęte obietnicą GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™, która oznacza, że nie mokniesz nawet w ulewnym deszczu.

Blokuje wiatr i chroni przed wyziębieniem, nawet gdy odpoczywasz po intensywnym wysiłku.

Ekstremalna oddychalność Lekkość. Szybko, wysoko — bez przerw.

Nieważne, czy planujesz wjechać na górę, czy zdobyć trzy szczyty przed zmrokiem — potrzebujesz kurtki z doskonałą oddychalnością. Odzież GORE-TEX active jest stworzona do intensywnej aerobowej jednodniowej aktywności, nawet przy złej pogodzie. Produkty z tej serii są całkowicie wiatroszczelne, oferują doskonałą oddychalność i można je z łatwością spakować. A do tego są objęte obietnicą GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™. Jest lekka, miękka i zapewnia poczucie komfortu w kontakcie z materiałem. Szybko, wysoko — bez przerw.

DODATKOWA TECHNOLOGIA

TECHNOLOGIA GORE-TEX STRETCH

W części ubrań GORE-TEX Active zastosowano technologię GORE-TEX stretch. Nieważne, czy wjeżdżasz na rowerze po stromym zboczu, czy biegniesz rano do pracy, potrzebujesz wygodnej kurtki, która nie ogranicza Twoich ruchów.

Rozciągliwe materiały użyte w kluczowych miejscach zapewniają wygodę i dopasowanie odzieży GORE-TEX Active z technologią stretch.