CO ZYSKUJESZ
System zapewniający pełną oddychalność stopy

TRWAŁA WODOSZCZELNOŚĆ

Wyglądają i leżą zupełnie jak Twoje ulubione buty do biegania, a dzięki naszej technologii są trwale wodoszczelne. Śmiało biegaj w letnim deszczu lub przez zimowe kałuże.

WYSOKA ODDYCHALNOŚĆ

Membrana GORE-TEX spojona z cholewką zawiera pory, które są znacznie mniejsze od kropli wody, ale większe niż para potu. Dzięki temu Twoje stopy mogą oddychać.

COMFORT FIT

Technologia stworzona, by znikać. Lekkie i fachowo szyte buty minimalizują otarcia, nie mają zmarszczeń i nie robią hałasu.

Idealne dopasowanie z niewyczuwalną ochroną dzięki technologii GORE-TEX Invisible Fit.

Komfort i swoboda, które uwielbiasz. Gwarantowana wodoszczelność. Doskonała jakość na każdym kilometrze.

Biegasz dla zdrowia? Przygotowujesz się do maratonu? A może po prostu lubisz chodzić w butach sportowych? Niezależnie od tego, nie pozwól, żeby pogoda Ci przeszkodziła. GORE-TEX invisible fit oferuje dopasowane, stylowe i wygodne buty z gwarancją GORE-TEX GUARANTEED TO KEEP YOU DRY®, nawet w przypadku butów z dzianinową cholewką.

DODATKOWA TECHNOLOGIA

OBUWIE GORE-TEX Z TECHNOLOGIĄ STRETCH

Niektóre buty GORE-TEX mają unikatową konstrukcję łączącą rozciągliwy laminat, tekstylne podszewki i szwy. Dzięki temu Twoje stopy są w pełni chronione przed złą pogodą, a podbicie buta nie marszczy się. Ta technologia sprawia, że but rozciąga się i wraca do pierwotnego kształtu. W takim obuwiu zajdziesz dalej.