CO ZYSKUJESZ

Komfort i ochrona. Maksymalnie wykorzystaj każdy dzień.

Icons/Benefits/80/Durably-Waterproof/black/white Created with Sketch.

Icons/Benefits/80/Benefit-Icon-Breathable/white Created with Sketch.

Niezawodna wodoszczelność, dzięki której Twoje stopy są zawsze suche.

Za oddychalność buta odpowiadają innowacyjne technologie, odprowadzające wilgoć i zapewniające stopom komfort o każdej porze roku i w każdą pogodę.

Obuwie GORE-TEX z ociepleniem jest wyposażone w specjalną warstwę izolacyjną, która zapewnia komfort termiczny w niskich temperaturach. *Wyłącznie w ocieplanym obuwiu GORE-TEX.

Komfort i ochrona. Maksymalnie wykorzystaj każdy dzień.

Sporty górskie, dalekie wyprawy lub długie godziny w galeriach i kawiarniach — obuwie GORE-TEX powstaje z myślą o różnych sytuacjach i zastosowaniach. Za sprawą optymalnej oddychalności oraz obietnicy wodoszczelności GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™ Twoje stopy pozostają zawsze i wszędzie komfortowo suche. Od małych kroczków po epickie skoki — oraz wszystko, co pomiędzy — wykorzystaj każdy dzień.

DODATKOWA TECHNOLOGIA

OBUWIE GORE-TEX Z TECHNOLOGIĄ STRETCH

Niektóre buty GORE-TEX mają unikatową konstrukcję łączącą rozciągliwy laminat, tekstylne podszewki i szwy. Dzięki temu Twoje stopy są w pełni chronione przed złą pogodą, a podbicie buta nie marszczy się. Ta technologia sprawia, że but rozciąga się i wraca do pierwotnego kształtu. W takim obuwiu zajdziesz dalej.