CO ZYSKUJESZ
NASZE INNOWACYJNE TECHNOLOGIE. TWOJE ZAMIŁOWANIE DO PRZYGÓD

TRWAŁA WODOSZCZELNOŚĆ

Niezawodna, innowacyjna wodoszczelność przez cały okres użytkowania obuwia. Nasze technologie to gwarancja suchości i komfortu w każdej sytuacji.

ODDYCHALNOŚĆ

Obuwie GORE-TEX o zwiększonej oddychalności zapewnia komfort nawet przy intensywnej aktywności. Woda nie dostaje się do obuwia, ale pot może odparować przez miliardy porów w membranie GORE-TEX.

IZOLACJA*

Specjalnie skonstruowana warstwa oddychającej izolacji zapewnia komfort w każdych warunkach. Nawet jeśli temperatura spada, czujesz się komfortowo i bezpiecznie.

* Wyłącznie w obuwiu GORE-TEX Insulated Comfort.

Obuwie GORE-TEX

Obuwie GORE-TEX zapewnia stopom suchość i wygodę w ciepłych kawiarniach, na chłodnych ulicach i na stokach wysokogórskich. Dzięki naszym technologiom możesz bez ograniczeń realizować swoje pasje, gdziekolwiek chcesz.

Obuwie GORE-TEX Extended Comfort stworzono, aby zapewnić maksymalną oddychalność nawet przy wysiłku lub wzroście temperatury.

Obuwie GORE-TEX Performance Comfort jest przeznaczone do wszystkich sportów outdoorowych, nawet przy najgorszej pogodzie.

Obuwie GORE-TEX Insulated Comfort zapewnia ciepło, suchość i ochronę nawet w trudnych warunkach zimowych.

Wszystkie buty GORE-TEX łączą trwałą wodoszczelność z optymalną oddychalnością. Na naszej obietnicy GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™ możesz polegać niezależnie od pogody.

DODATKOWA TECHNOLOGIA

OBUWIE GORE-TEX Z TECHNOLOGIĄ STRETCH

Niektóre buty GORE-TEX mają unikatową konstrukcję łączącą rozciągliwy laminat, tekstylne podszewki i szwy. Dzięki temu Twoje stopy są w pełni chronione przed złą pogodą, a podbicie buta nie marszczy się. Ta technologia sprawia, że but rozciąga się i wraca do pierwotnego kształtu. W takim obuwiu zajdziesz dalej.