CO ZYSKUJESZ
WYSOKA UNIWERSALNOŚĆ

TRWAŁA WODOSZCZELNOŚĆ

Innowacyjna wodoszczelność, na której możesz polegać. Wszystkie ubrania GORE-TEX są objęte naszą gwarancją GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™, więc możesz na nich polegać w każdej sytuacji.

DOSKONAŁA ODDYCHALNOŚĆ

Niekomfortowe uczucie potu na skórze może negatywnie wpływać na Twoją efektywność. Wodoszczelna membrana GORE-TEX umożliwia również odparowanie potu, gwarantując poczucie większej suchości i komfortu podczas aktywności.

PEŁNA WIATROSZCZELNOŚĆ

Nieważne, czy idziesz mroźnymi ulicami miasta, czy wędrujesz po szlaku godzinami — wiatr może obniżyć temperaturę Twojego ciała. Odzież GORE-TEX jest całkowicie wiatroszczelna, więc możesz dłużej czuć się komfortowo.

IZOLACJA*

Jeśli musisz zostać dłużej na zewnątrz mimo spadku temperatury, ocieplona wersja zagwarantuje Ci komfort. A Ty nadal będziesz korzystać z zalet wodoszczelnej, wiatroszczelnej i oddychającej kurtki.

* Tylko w ocieplanej odzieży GORE-TEX

ODZIEŻ GORE-TEX

Odzież GORE-TEX jest nieprzemakalna, całkowicie wiatroszczelna i oddychająca. Jest objęta gwarancją GORE-TEX: GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™.

Zaprojektowano ją z myślą o komforcie i niezawodnej ochronie, ale jest tak uniwersalna, że można jej używać, uprawiając różne sporty lub na co dzień.

DODATKOWA TECHNOLOGIA

Produkty GORE-TEX z preparatem DWR wolnym od PFCEC

Staramy się stale zmniejszać wpływ naszych produktów na środowisko naturalne. Naszym celem jest eliminacja szkodliwych dla środowiska substancji PFC (PFCEC) do 2023 roku. Ważnym krokiem w tym kierunku jest wprowadzenie odzieży gwarantującej trwałą ochronę przed wodą bez szkodliwych substancji PFC (DWR wolny od PFCEC). Więcej o naszym podejściu do ochrony środowiska

TECHNOLOGIA GORE-TEX STRETCH

W części ubrań GORE-TEX zastosowano technologię GORE-TEX stretch. Niezależnie od tego, czy wspinasz się na szczyt, czy bierzesz zamach kijem golfowym, potrzebujesz kurtki, która gwarantuje komfort rusza i nie ogranicza ruchów.

Rozciągliwe materiały użyte w kluczowych miejscach zapewniają wygodę i dopasowanie odzieży GORE-TEX z technologią stretch.