CO ZYSKUJESZ

Komfort i ochrona. Maksymalnie wykorzystaj każdy dzień.

Obietnica GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™ to gwarancja wodoszczelności i komfortu niezależnie od tego, jak lubisz spędzać czas.

Membrana doskonale odprowadza pot, dzięki czemu dłużej czujesz się komfortowo.

Membrana całkowicie chroni przed wiatrem, dlatego też zarówno podczas odpoczynku, jak i w trasie wiatr nie wychłodzi Twojego organizmu.

Odzież z ociepleniem jest wyposażona w dodatkową izolację termiczną, dzięki czemu nie marzniesz zimą. *Tylko w ocieplanej odzieży GORE-TEX.

Komfort i ochrona. Maksymalnie wykorzystaj każdy dzień.

Na szlaku ze znajomymi lub na mieście z rodziną — za każdym razem potrzebujesz ochrony przed warunkami atmosferycznymi. Odzież GORE-TEX jest dostępna w różnych wariantach, dostosowanych do różnorodnych sytuacji. Jednak za każdym razem jest opatrzona obietnicą wodoodporności GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™, a także w pełni wiatroszczelna oraz doskonale oddychająca. Produkty z logo GORE-TEX powstają z myślą o komforcie, niezawodności i ochronie, dzięki czemu pomagają maksymalnie wykorzystać każdy dzień, niezależnie od tego, jak spędzasz wolny czas. *

DODATKOWA TECHNOLOGIA

Produkty GORE-TEX z preparatem DWR wolnym od PFCEC

Staramy się stale zmniejszać wpływ naszych produktów na środowisko naturalne. Naszym celem jest eliminacja szkodliwych dla środowiska substancji PFC (PFCEC) do 2023 roku. Ważnym krokiem w tym kierunku jest wprowadzenie odzieży gwarantującej trwałą ochronę przed wodą bez szkodliwych substancji PFC (DWR wolny od PFCEC). Więcej o naszym podejściu do ochrony środowiska

TECHNOLOGIA GORE-TEX STRETCH

W części ubrań GORE-TEX zastosowano technologię GORE-TEX stretch. Niezależnie od tego, czy wspinasz się na szczyt, czy bierzesz zamach kijem golfowym, potrzebujesz kurtki, która gwarantuje komfort rusza i nie ogranicza ruchów.

Rozciągliwe materiały użyte w kluczowych miejscach zapewniają wygodę i dopasowanie odzieży GORE-TEX z technologią stretch.