CO ZYSKUJESZ
OCHRONA NA KAŻDY DZIEŃ

TRWAŁA WODOSZCZELNOŚĆ

Nie pozwól, aby rozmiar i waga Cię zmyliły. Kurtki z tą technologią spełniają najwyższe standardy wodoszczelności i są objęte naszą gwarancją GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™. Przygotują Cię nawet na intensywny deszcz.

DOSKONAŁA ODDYCHALNOŚĆ

Lekka, łatwa do spakowania odzież GORE-TEX PACLITE® stworzona do wędrówek, biegania i jazdy na rowerze oraz na co dzień. Zapewnia suchość i komfort dzięki doskonałej oddychalności.

PEŁNA WIATROSZCZELNOŚĆ

Chłodny wiatr może szybko obniżyć temperaturę ciała, szczególnie gdy jest wilgotno. Membrana GORE-TEX blokuje nawet silny wiatr, dając poczucie komfortu i bezpieczeństwa.

Odzież GORE-TEX PACLITE®

Pogoda się pogarsza. Zaczyna padać. Nieważne, czy właśnie jedziesz do pracy, czy jesteś na wycieczce — teraz nic Cię nie zaskoczy.

2-warstwowa wersja jest najlżejsza i najłatwiejsza do spakowania, a jednocześnie odporna na trudne warunki pogodowe i wielokrotne użycie. Nieważne, jak bardzo ograniczona jest przestrzeń, możesz tam pójść, wiedząc, że odzież GORE-TEX z technologią PACLITE® jest trwale wodoszczelna, wiatroszczelna i oddychająca.

DODATKOWA TECHNOLOGIA

Produkty GORE-TEX z preparatem DWR wolnym od PFCEC

Staramy się stale zmniejszać wpływ naszych produktów na środowisko naturalne. Naszym celem jest eliminacja szkodliwych dla środowiska substancji PFC (PFCEC) do 2023 roku. Ważnym krokiem w tym kierunku jest wprowadzenie odzieży gwarantującej trwałą ochronę przed wodą bez szkodliwych substancji PFC (DWR wolny od PFCEC). Dowiedz się więcej o naszym podejściu do ochrony środowiska i wodoodporności. [link — ekorozwój]

TECHNOLOGIA GORE-TEX STRETCH

W części ubrań GORE-TEX PACLITE® stosuje się technologię GORE-TEX stretch. Nieważne, czy pędzisz ulicami do pracy, czy wędrujesz po swoim ulubionym szlaku w weekend, potrzebujesz kurtki, która gwarantuje komfort i nie ogranicza swobody ruchów.

Rozciągliwe materiały użyte w kluczowych miejscach zapewniają wygodę i dopasowanie odzieży GORE-TEX PACLITE® z technologią stretch.