CO ZYSKUJESZ

Bardzo łatwa do spakowania. Bardzo trwała. Idealna kurtka na nieoczekiwane przygody.

Bardzo łatwa do spakowania i lekka, doskonała jako kurtka awaryjna. Nie zajmuje dużo miejsca w plecaku, więc możesz ją mieć zawsze ze sobą.

Produkty z tej serii są trwale wodoszczelne i objęte obietnicą GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™, dzięki czemu nie mokniesz nawet w ulewnym deszczu.

Membrana doskonale odprowadza pot,dlatego czujesz się komfortowo nawet podczas intensywnego wysiłku.

Blokuje wiatr i chroni przed wyziębieniem, nawet gdy odpoczywasz podczas intensywnego wysiłku.

Bardzo łatwa do spakowania. Bardzo trwała. Idealna kurtka na nieoczekiwane przygody.

Zawsze dobrej myśli i zawsze przygotowani na najgorsze. Jeśli poważnie traktujesz swoje górskie eskapady, nosisz ze sobą kurtkę przeciwdeszczową — na wszelki wypadek. Jest bardzo łatwa do spakowania i lekka, doskonale oddychająca, ale przede wszystkim skuteczna, jak wszystko, co objęte obietnicą GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™. Sprawdzona w różnych warunkach odzież GORE-TEX PACLITE® PLUS jest niezwykle odporna na przetarcia i trwała, a zatem — gotowa na nieoczekiwane przygody.

DODATKOWA TECHNOLOGIA

TECHNOLOGIA GORE-TEX STRETCH

W części ubrań GORE-TEX PACLITE® PLUS stosuje się technologię GORE-TEX stretch. Niezależnie od tego, czy ścigasz się na szczyt, czy spacerujesz z przyjaciółmi, potrzebujesz kurtki, która gwarantuje komfort i nie ogranicza swobody ruchów.

Rozciągliwe materiały użyte w kluczowych miejscach zapewniają wygodę i dopasowanie odzieży GORE-TEX PACLITE® PLUS z technologią stretch.