CO ZYSKUJESZ
DOSKONAŁE ZABEZPIECZENIE

TRWAŁA WODOSZCZELNOŚĆ

Nasza rygorystycznie testowana, najwyższej jakości wodoodporna odzież ochronna służy pomocą w trudnych chwilach — od burz w górach po ulewy w dolinach.

DOSKONAŁA ODDYCHALNOŚĆ

Masz zadyszkę? Chcesz zdjąć kilka warstw ubrań? Nasza innowacyjna odzież GORE-TEX z technologią PACLITE® PLUS zapewnia suchość i komfort nawet przy intensywnej aktywności.

LEKKOŚĆ

Sprzęt nie powinien Cię powstrzymywać. Kurtki z technologią GORE-TEX PACLITE® Plus są ultralekkie i łatwe do spakowania. Bez względu na pogodę: zawsze gotowi.

PEŁNA WIATROSZCZELNOŚĆ

Nieważne, czy wspinasz się, czy biegniesz na pociąg, po każdej intensywnej aktywności następuje przerwa. Nasza technologia zapewnia ciepło podczas odpoczynku, nawet gdy jest zimno i wietrznie.

Very packable. Very durable. The ultimate back-up for unexpected adventures.

Hope for the best, prepare for the worst. Being serious about your mountaineering adventure means carrying a back-up shell that’s exceptionally packable and lightweight, very breathable, and protects you with the GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™ promise. Proven to be abrasion resistant and very durable, with GORE-TEX PACLITE® PLUS garments you are ready for unexpected adventures.

DODATKOWA TECHNOLOGIA

TECHNOLOGIA GORE-TEX STRETCH

W części ubrań GORE-TEX PACLITE® PLUS stosuje się technologię GORE-TEX stretch. Niezależnie od tego, czy ścigasz się na szczyt, czy spacerujesz z przyjaciółmi, potrzebujesz kurtki, która gwarantuje komfort i nie ogranicza swobody ruchów.

Rozciągliwe materiały użyte w kluczowych miejscach zapewniają wygodę i dopasowanie odzieży GORE-TEX PACLITE® PLUS z technologią stretch.