Korzyści
Najbardziej wytrzymała. Żadnych kompromisów. Pokonaj ekstremalne warunki.

Trwała wodoszczelność

Produkty z tej serii są trwale wodoszczelne i objęte obietnicą GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™, a to znaczy, że nie mokniesz nawet w ulewnym deszczu lub najbardziej surowej zamieci.

Ekstremalna oddychalność

Bardzo wysoka oddychalność to mniejsze nagromadzenie potu, więc podczas intensywnego wysiłku nie będziesz się przegrzewać, a podczas przerwy — wychładzać.

Pełna wiatroszczelność

Blokuje wszelki wiatr, a zatem dłużej chroni przed wychłodzeniem nawet podczas burzy lub zamieci.

Duża wytrzymałość

Produkty GORE-TEX PRO oferują długotrwałą ochronę — nawet w najbardziej skrajnych warunkach.

Stretch*

Elastyczne włókna zapewniają ochronę i większą swobodę ruchu, co ułatwia przekraczanie własnych granic – bez kompromisu dla ochrony.

* Dotyczy tylko produktów GORE-TEX PRO Stretch

Mniejsze oddziaływanie na środowisko naturalne

Nowe produkty GORE-TEX PRO są wykonane z materiałów z recyklingu farbowanych płynnie, co zmniejsza zużycie wody i emisję dwutlenku węgla, tym samym tworząc mniejszy ślad węglowy.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
ODZIEŻ GORE-TEX PRO
See more products
Najbardziej wytrzymała. Żadnych kompromisów. Pokonaj ekstremalne warunki.

Ten sprzęt jest przeznaczony na warunki ekstremalne i wyprawy w nieznane. Odzież GORE-TEX PRO jest przeznaczona dla profesjonalistów i zapalonych entuzjastów, którzy potrzebują najmocniejszej i najbardziej wytrzymałej ochrony. Powstaje ona z myślą o znakomitej oddychalności i jest nie tylko wiatroszczelna, lecz także objęta gwarancją wodoszczelności GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™. Dzięki temu sprostasz nawet najbardziej ekstremalnym warunkom.

Od jesieni 2020 nasze najbardziej wytrzymałe technologie produktowe będą dostępne w ulepszonych formach, które można będzie łączyć w jednym produkcie. Pozwoli to stworzyć ofertę produktową idealnie dostosowaną do konkretnych potrzeb użytkowników końcowych. Te produkty będą opatrzone metką „GORE-TEX PRO NEW”.

Podczas ekspedycji testujemy nie tylko swoją własną wytrzymałość, ale i wytrzymałość naszego sprzętu. Dlatego pracowaliśmy wspólnie nad nowymi materiałami GORE-TEX PRO, aby stworzyć odpowiednio trwałe, przewiewne i elastyczne produkty.

Stefan Glowacz

Wspinacz i sportowiec GORE-TEX