CO ZYSKUJESZ
Rękawice na każdą przygodę

TRWAŁA WODOSZCZELNOŚĆ

Mokre dłonie stają się zimne, a to utrudnia wykonywanie zadań i Cię spowalnia. Zimno dłoni wynika często z wilgoci w izolacji. Nasze wszystkie rękawice są wodoodporne, więc chłodząca woda nie dostanie się do środka.

PEŁNA WIATROSZCZELNOŚĆ

Kiedy lodowaty wiatr huczy w dolinie lub przyspieszasz, jadąc czarnym szlakiem, rękawice GORE-TEX oferują Ci wiatroszczelną ochronę.

WYSOKA ODDYCHALNOŚĆ

Każdy z miliardów porów w membranie GORE-TEX Twoich rękawic jest większy niż cząsteczki pary wodnej. Kiedy się pocisz, rękawice wydychają pot. To oznacza mniej gromadzącej się wody i większy komfort dla Ciebie.

CHWYT*

Dla chwytu jest ważne dopasowanie i tekstura. Warstwy w rękawicach GORE-TEX Grip są ze sobą mocno połączone, więc nie ma między nimi ruchu. Możesz więc łatwo chwytać kijki lub zapinać zamki.

*Tylko w rękawicach GORE-TEX® z technologią Gore grip i rękawicach GORE-TEX® z technologią Gore 2 in 1.

MOCNA IZOLACJA*

Kiedy zamierzasz spędzić cały dzień na nartach lub spodziewasz się mrozu, chcesz mieć odzież, która zapewni Ci ochronę. Dodatkowa izolacja w rękawicach GORE-TEX Plus Warm chroni Cię i zapewnia komfort na dłużej.

*Tylko w rękawicach GORE-TEX® z technologią Gore plus Warm.

Rękawice GORE-TEX
Narciarze, snowboardziści, motocykliści i inni poszukiwacze przygód polegają na rękawicach GORE-TEX w kwestii ochrony, mobilności i komfortu. Oprócz gwarancji wodoodporności, wiatroszczelności i oddychalności rękawice GORE-TEX zapewniają wiele dodatkowych korzyści. Więcej poniżej.