CO ZYSKUJESZ
Stworzona, by jeszcze przyśpieszyć

POWIERZCHNIA HYDROFOBOWA

Dzięki membranie GORE-TEX na zewnętrznej powierzchni krople wody po prostu spływają. Czy jeździsz na rowerze, czy też biegasz w terenie, materiał wierzchni nie przemoknie, więc unikniesz chłodu i dużego ciężaru.

LEKKOŚĆ

Kurtki GORE-TEX Active z technologią SHAKEDRY™ są jednocześnie superlekkie i niewielkie objętościowo. Możesz je więc nosić bez uczucia ciężkości.

DOSKONAŁA ODDYCHALNOŚĆ

Jest to jeden z laminatów GORE-TEX o największej oddychalności. Oznacza to mniej przegrzewania się i większy komfort w ćwiczeniach aerobowych.

TRWAŁA WODOSZCZELNOŚĆ

Odzież GORE-TEX Active z technologią SHAKEDRY™ jest dokładnie testowana, innowacyjna i objęta gwarancją wodoszczelności.

Totally windproof

Blocks all wind, protecting you from wind chill you are exposed to during your activities.

Odzież GORE-TEX Active SHAKEDRY™

Czy się wspinasz po górach, czy biegniesz z pracy do domu, nie chcesz żadnych ograniczeń. Zaprojektowane z myślą o szybkości kurtki GORE-TEX Active z technologią SHAKEDRY™ są superlekkie, niezwykle oddychające i wodoodporne dzięki zewnętrznej powierzchni hydrofobowej. Woda tworzy krople i spływa po powierzchni, co minimalizuje efekty chłodzenia i zwiększenia ciężaru z powodu przemoczenia odzieży.

Wodoszczelność poparta naszą obietnicą GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™ sprawia, że kurtki GORE-TEX Active z technologią SHAKEDRY™ są idealne, by iść naprzód i osiągać nowe cele.

DODATKOWA TECHNOLOGIA

TECHNOLOGIA GORE-TEX STRETCH

W części ubrań GORE-TEX Active SHAKEDRY™ zastosowano technologię GORE-TEX stretch. Nieważne, czy wjeżdżasz na rowerze po stromym zboczu, czy biegniesz rano do pracy, potrzebujesz wygodnej kurtki, która nie ogranicza Twoich ruchów.

Rozciągliwe materiały użyte w kluczowych miejscach zapewniają wygodę i dopasowanie odzieży GORE-TEX Active SHAKEDRY™ z technologią stretch.