CO ZYSKUJESZ

Ekstremalna oddychalność z każdej strony. Trwała wodoszczelność. Komfort i ochrona w nieprzewidywalnych wyprawowych warunkach

Ten nowatorski system, który pozwala oddychać stopom ze wszystkich stron – nawet przez podeszwę – to technologia GORE-TEX o najwyższej oddychalności. Pot szybko wyparowuje z buta, dzięki czemu Twoje stopy pozostają suche.

Membrana odprowadza ciepło od stopy, która mniej się przegrzewa, nawet gdy temperatura na zewnątrz wzrasta. Niezależnie od tego, gdzie jesteś — w budynku, kawiarni, lesie czy na ulicy — Twoje stopy pozostaną suche przez cały dzień.

Obietnica GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™ oznacza, że Twoje stopy i skarpetki pozostaną suche, nawet jeśli w trakcie wycieczki przejdziesz przez strumień lub znajdziesz się na drodze burzy.

Obuwie GORE-TEX SURROUND®
Każda stopa ma swój mikroklimat. Gdy podczas spaceru robi się gorąco lub kiedy wracasz do domu z przechadzki, oczekujesz komfortu i ochrony. Obuwie GORE-TEX SURROUND® oferuje najlepszej klasy oddychalność i gwarantuje nieprzemakalność. Nasza technologia odprowadza ciepło i wilgoć ze stóp na zewnątrz. Gdy spędzasz dzień w biurze lub weekend w lesie, Twoje stopy mają zapewniony komfort i ochronę, na jakie zasługują.
DODATKOWA TECHNOLOGIA

OBUWIE GORE-TEX Z TECHNOLOGIĄ STRETCH

Niektóre buty GORE-TEX mają unikatową konstrukcję łączącą rozciągliwy laminat, tekstylne podszewki i szwy. Dzięki temu Twoje stopy są w pełni chronione przed złą pogodą, a podbicie buta nie marszczy się. Ta technologia sprawia, że but rozciąga się i wraca do pierwotnego kształtu. W takim obuwiu zajdziesz dalej.