CO ZYSKUJESZ
Oddychalność z każdej strony stopy

DOSKONAŁA ODDYCHALNOŚĆ

Ciesz się oddychalnością na najyższym poziomie. Nasza innowacyjna technologia doskonałej oddychalności pozwala całej stopie oddychać. Nawet przez podeszwę.

KONSTRUKCJA 360°

Nasza wyjątkowa technologia zapewnia kompleksową oddychalność: 360 stopni komfortu wokół całej stopy. Pełen komfort stóp zarówno we wnętrzach, jak i podczas zasłużonych wakacji na łonie natury.

TRWAŁA WODOSZCZELNOŚĆ

GUARANTEED TO KEEP YOU DRY™ to obietnica, że nie zmokniesz. Żaden deszcz, kałuże czy nawet potoki nie powstrzymają Cię przed realizacją pasji.
Obuwie GORE-TEX SURROUND®
Każda stopa ma swój mikroklimat. Gdy podczas spaceru robi się gorąco lub kiedy wracasz do domu z przechadzki, oczekujesz komfortu i ochrony. Obuwie GORE-TEX SURROUND® oferuje najlepszej klasy oddychalność i gwarantuje nieprzemakalność. Nasza technologia odprowadza ciepło i wilgoć ze stóp na zewnątrz. Gdy spędzasz dzień w biurze lub weekend w lesie, Twoje stopy mają zapewniony komfort i ochronę, na jakie zasługują.
DODATKOWA TECHNOLOGIA

OBUWIE GORE-TEX Z TECHNOLOGIĄ STRETCH

Niektóre buty GORE-TEX mają unikatową konstrukcję łączącą rozciągliwy laminat, tekstylne podszewki i szwy. Dzięki temu Twoje stopy są w pełni chronione przed złą pogodą, a podbicie buta nie marszczy się. Ta technologia sprawia, że but rozciąga się i wraca do pierwotnego kształtu. W takim obuwiu zajdziesz dalej.