Produkty GORE-TEX Uniwersalność

GORE-TEX products

Odzież uszyta z GORE-TEX trwale chroni przed przed wodą i wiatrem, jest oddychająca i dostarcza maksimum komfortu oraz ochrony podczas uprawiania szerokiej gamy aktywności fizycznych w różnych warunkach pogodowych.

Odzież ta utrzymuje twoją skórę suchą dzięki temu, że pozwala potowi i wilgoci wyparować. Czujesz komfort podczas uprawiania sportu i po jego zakończeniu.

Doskonale nadaje się na:

 • Piesze wycieczki
 • Trekking
 • Narty
 • Freeride
 • Biegi górskie
 • MTB
 • Golfa
 • Polowanie
 • Wędkowanie
 • Skutery śnieżne
 • Codzienne korzystanie

Korzyści

Wielofunkcyjność

Szeroki wybór konstrukcji i materiałów wierzchnich

Trwała ochrona przed wodą i wiatrem

Niezawodna ochrona przed warunkami pogodowymi przez cały okres użytkowania odzieży

Optymalna oddychalność

Stały komfort przed, w trakcie i po aktywności – twoje ciało jest zawsze suche

Konstrukcje

Produkty GORE-TEX dostępne są w następujących konstrukcjach 

Konstrukcja 2-warstwowa
W dwuwarstwowej tkaninie GORE-TEX zastosowano konstrukcję laminatu, w którym membrana GORE-TEX jest scalona z materiałem wierzchnim. Membrana jest chroniona od wewnątrz oddzielną warstwą podszewki.

Dostępna w szerokim wyborze materiałów wierzchnich odzież uszyta z 2-warstwowego laminatu GORE-TEX jest uniwersalnym rozwiązaniem zapewniającym styl, komfort i ochronę przed pogodą.

Konstrukcja 3-warstwowa
Membrana GORE-TEX jest łączona z różnorodnymi tkaninami wierzchnimi i podszewką, tworząc jedną warstwę materiału.

Odzież wykonana z 3-warstwowej tkaniny GORE-TEX ® zapewnia wyjątkową trwałość bez dodatkowego ciężaru. Mniej warstw oznacza lekkość i swobodę ruchów.

Konstrukcja Z-Liner
Produkty GORE-TEX Z-liner mają mniej szwów, co pozwala na większą swobodę w procesie projektowania. Konstrukcja Z-liner może być połączona z izolacją.

Odzież z konstrukcją GORE-TEX ® Z-liner zapewnia wygodę i szeroką gamę stylów. Membrana GORE-TEX jest połączona z lekkim materiałem nośnym, który jest luźno zawieszony pomiędzy warstwą zewnętrzną a wyściółką.

Konstrukcja LTD
Membrana GORE-TEX jest scalona z wyściółką. Specjalna taśma GORE-SEAM® na szwach zapewnia stuprocentową wodoszczelność.

Odzież z konstrukcją GORE-TEX ® LTD zapewnia trwałą wodoszczelność, komfort i wszechstronność dzięki połączeniu miękkich i wydajnych materiałów wierzchnich, membran i specjalnej wyściółki.

Cechy

Technologia GORE® C-KNIT™ backer
Materiał wierzchni
Membrana GORE-TEX
Technologia GORE® C-KNIT™ backer

Odzież uszyta z zastosowaniem 3‑warstwowej tkaniny z technologią GORE® C-KNIT™ backer jest trwale wodoszczelna, oddychająca i wiatroszczelna. Lekka konstrukcja zapewni komfort entuzjastom sportów outdoorowych, którzy uprawiają trekking, wycieczki górskie, jazdę na nartach i snowboardzie oraz freeriding.

Dowiedz się więcej

Konstrukcja Extreme Wet Weather

Odzież w tej technologii jest zaprojektowana tak, by zapewnić jeszcze lepszą ochronę w ekstremalnie mokrych warunkach. Przeszła ona najbardziej rygorystyczne testy deszczowe, symulujące opady zacinającego w różnych kierunkach deszczu.

Technologia PACLITE®
Materiał wierzchnifabric
Membrana GORE-TEX
Technologia PACLITE®

Niezwykle lekka i zajmująca mało miejsca odzież zaprojektowana w technologii PACLITE® jest idealnym rozwiązaniem przy uprawianiu takich sportów jak trekking czy jazda na rowerze oraz wszystkich sportów, gdzie waga i przestrzeń mają wielkie znaczenie. Odzież utrzymuje poczucie suchości i komfortu podczas czynności wymagających wysiłku oraz daje ciepło w czasie odpoczynku, nawet przy wietrznej i chłodnej pogodzie.

Dowiedz się więcej o technologiach odzieży wierzchniej GORE-TEX

Uniwersalność

Produkty GORE-TEX

Odzież uszyta z tkaniny GORE-TEX ® jest trwale wodoszczelna i wiatroszczelna, a w połączeniu z optymalną oddychalnością zwiększa ochronę i komfort użytkownika.

Sprawdzają się nawet w najcięższych warunkach

Produkty GORE-TEX Pro

Odzież GORE-TEX Pro jest maksymalnie odporna dlatego nadaje się do ekstremalnych zastosowań.

Szybkie tempo, duża intensywność

Produkty GORE-TEX Active

Odzież zaprojektowana z tkaniny GORE-TEX ® Active zapewnia wyjątkową oddychalność i jest idealna do uprawiania szybkich sportów aerobowych.